Wiadomości duszpasterskie 7.03.2021

1. III Niedziela Wielkiego Postu; niedziela adoracji Najświętszego Sakramentu.
  2. Jutro Dzień Kobiet: niech Maryja, błogosławiona między niewiastami wyprasza każdej z Pań potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo!
  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa. Zapraszam młodzież „bierzmowaną” na kolejne spotkanie.
  4. Zapraszam mieszkańców ulic Myśliwska Spacerowa Gaszyńska i Powst. Warszawy na spotkanie dotyczące dekoracji Ciemnicy i Grobu Pańskiego w środę o godz. 18.00
  5. Ofiary składane do skrzynki, przy krzyżu wystawionym do adoracji przeznaczone są na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  6. W piątek rozpoczynają się parafialne REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE.

W piątek Msza św. o godz. 16.00 i 18.00 Po każdej Mszy św. Droga Krzyżowa i podczas Drogi Krzyżowej możliwość Spowiedzi św.

W sobotę Sakrament Pokuty i Pojednania – Spowiedź o godz. 8.30 oraz 16.30

Msza św. w sobotę o 9.00 i 17.00 Wizyta u chorych – w sobotę, po porannej Mszy św.

W niedzielę Msza św. o 8.30 10.00 i 11.30

GORZKIE ŻALE będą po Mszy św. o 11.30

Taca zbierana w piątek, sobotę i niedzielę przeznaczona jest na cele rekolekcyjne. Bóg zapłać za składane ofiary.

Rekolekcje wygłosi ks. Tomasz Podlewski, student Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

1. Spotkanie chórku w sobotę o godz. 11.00
  2. Za sprzątanie kościoła Bóg zapłać rodzinom Pazdej Zwiech
  3. Bóg zapłać za ofiary składane na gospodarczą tacę, w ostatnią niedzielę lutego. Zebrana kwota to 750 zł.
  4. Bardzo dziękuję za wczorajszą pracę przy drzewie panom: Romanowi Adamczykowi,Markowi Batorowi, Błażejowi Blajerowi, Piotrowi Góreckiemu, Maciejowi Muszyńskiemu z synem Jasiem, Sylwestrowi Pankowi, Piotrowi Radowskiemu, Marcinowi Toporowi, Andrzejowi Torchała, Ireneuszowi Zgondek
  • Tygodnik Niedziela; Dwumiesięcznik dla dzieci Tęcza
  • Intencje