Wiadomości duszpasterskie 5.07.2020

1. XIV Niedziela Zwykła. Niedziela Adoracji Najświętszego Sakramentu.
  2. Jutro dzień patronalny Apostolstwa Chorych. Módlmy się za wszystkich cierpiących, doświadczanych przez choroby. Prośmy dla wszystkich potrzebujących o chrześcijańskie przeżywanie czasu choroby; by wszyscy potrafili przyjąć krzyż i przemienić go w ofiarę przynoszącą prawdziwe życie.
  3. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę gospodarczą, w ostatnią niedzielę czerwca. Zebrana kwota 900 zł.
  4. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i otoczenia rodzinom Choczaj Strochalscy.
  5. Bóg zapłać rodzinie Blajer za ofiarowanie i zamontowanie na placu kościelnym – przed domem figury Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej.
  6. Bóg zapłać za kwiaty rodzinom Strochalscy Szczecina – dzisiaj dzieci z tych rodzin przeżywają uroczystość I Komunii św.
  7. Tygodnik Niedziela
  8. Intencje