Wiadomości duszpasterskie 25.09.2022

Powierzmy Bożemu miłosierdziu śp. Jerzego Koj. Pogrzeb w czwartek o godz. 10.00 Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

1. XXVI Niedziela Zwykła. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy
  2. Intencje różańcowe na październik: Powszechna – módlmy się, aby Kościół, wierny Ewangelii i odważny w głoszeniu, był miejscem solidarności, braterstwa i otwartości, doświadczając coraz bardziej synodalności; Parafialna – za wszystkich parafian o głęboką miłość i nabożeństwo do Najświętszej Maryi Panny
  3. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do przyjęcia sakramentu I Komunii św. w piątek o godz. 17.30
  4. I Sobota M-ca; odwiedziny chorych od godz. 9.00; Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.00 i Msza św.
  5. W sobotę spotkanie z ministrantami o godz. 10.00; a o godz. 19.00 zapraszam młodzież na spacer z różańcem i latarką.
  6. Dzisiaj jest ostatnia niedziela miesiąca – Bóg zapłać za ofiary składane na gospodarczą tacę.
  7. Bóg zapłać za kwiaty, sprzątanie kościoła i grabienie liści rodzinom Hombek Sitna Smolnik
  8. Tygodnik Niedziela
  9. Można zapisywać intencje mszalne na rok 2023