Wiadomości duszpasterskie 21.07.2024

1. XVI Niedziela Zwykła
  2. Rozpoczyna się 25 Ogólnopolski Tydzień Świętego Krzysztofa, podejmujący inicjatywy na rzecz bezpieczeństwa na drodze. MIVA Polska zachęca do udziału w Akcji św. Krzysztof: podziękuj Bogu za bezpieczne podróże i ofiaruj 1 grosz za 1 km bez wypadku na środki transportu dla misjonarzy. Po Mszy św. o godz. 9.00 i 11.00 będzie święcenie pojazdów oraz kierujących pojazdami. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są – jak usłyszeliśmy – dla misjonarzy. Bóg zapłać za składane ofiary.
  3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
  • Martyna Młynarczyk – par. Gaszyn i Daniel Golański – par. św. Stanisława, Wieluń
  • Karolina Leszczuk – par. Gaszyn i Marcin Urbanek – par. w Białej
  1. W minionym tygodniu p. Jarosław Eichstaedt z pomocą p. Marcina Pacholika zabezpieczali wnętrze kościoła, dedykowanym do tego środkiem przeciwko kornikom. Bóg zapłać wykonaną pracę.
  2. Bóg zapłać za kwiaty i sprzątanie kościoła rodzinom: Wrzała Dudek Borczyk
  3. Tygodnik Niedziela