Wiadomości duszpasterskie 26.09.2021

Zmarł p. Mirosław Kędzia; powierzmy go Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

1. XXVI Niedziela Zwykła. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy
  2. Dzisiaj, po Mszy św. o 11.30 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  3. Intencje różańcowe na październik Ewangelizacyjna: módlmy się, aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii; Parafialna: módlmy się za dzieci rozpoczynające bezpośrednie przygotowanie do I Komunii św. i ich rodziny o głęboką wiarę i miłość Jezusa obecnego w Eucharystii.
  4. I Piątek M-ca; Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, Różaniec i Spowiedź św. Po Mszy św. spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania.
  5. I Sobota M-ca; odwiedziny chorych od godz. 9.00; Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.00 i Msza św.
  6. W sobotę spotkanie z ministrantami o godz. 10.00 i próba scholi o 11.00
  7. W sobotę wieczorem zapraszam młodzież i wszystkich chętnych na spacer z różańcem i latarką o godz. 19.00
  8. Dzisiaj jest ostatnia niedziela miesiąca – Bóg zapłać za ofiary składane na gospodarczą tacę.
  9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom Okrasa Białek
  • Tygodnik Niedziela