Wiadomości duszpasterskie 19.06.2022

1. XII Niedziela Zwykła
  2. W czwartek (23 czerwca) obchodzimy Dzień Ojca. Polecajmy Panu Bogu i opiece św. Józefa wszystkich ojców.
  3. W czwartek przypada zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Msza św. o godz. 17.00 z procesją wokół kościoła. Błogosławieństwo wianków i ziół, a także błogosławieństwo dzieci.
  4. W piątek 24 czerwca będziemy przeżywać Uroczystość Serca Pana Jezusa. Na zakończenie Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i Akt wynagrodzenia. Po Mszy św. zapraszamy na wspomnienie, które poprowadzi Pani Anna Gorzkowska – Owczarek; wspomnienie związane z 80 rocznicą śmierci w obozie koncentracyjnym śp. nauczycieli Jana Jarczaka oraz Stefana Choczaja.
  5. W piątek Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego o godz. 8.00
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty rodzinom Klimas i Urbanek.
  7. Intencje

Ogłoszenie OSP: zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze, które odbędą się dzisiaj na boisku koło kościoła w Kurowie. W tym roku nasze MDP bierze udział w nowej konkurencji jaką jest musztra. Liczymy na Waszą obecność.