Drogi Księże Jacku… – Rodziny Domowego Kościoła rejonu wieluńskiego

with Brak komentarzy

Tylko wieczność ma to do siebie, że nigdy się nie kończy.

W doczesności nieustannie coś się kończy, by coś nowego mogło się rozpocząć. I tak też kończy się współpraca rodzin Domowego Kościoła rejonu wieluńskiego z Tobą, naszym opiekunem duchowym.

Zamyka się pewien okres w życiu naszym i Twoim. Pragniemy dziś podziękować Ci za wszystko, czego mogliśmy dzięki Tobie  doświadczyć, za Twoje zaangażowanie w dzieło ewangelizacji, za Twoją życzliwość, za otwarte drzwi Twego domu i szeroko otwarte drzwi Twojego serca, za modlitwę i każde błogosławieństwo i za to, że po prostu byłeś.

Niech dobry Bóg wynagrodzi Ci wszelkie dobro, którego dzięki Tobie doświadczyliśmy.

Księże Jacku życzymy Ci, by Jezus Chrystus, Najwyższy Kapłan, błogosławił Ci na dalszej drodze posługi kapłańskiej, by nieustannie wzmacniał Twoją wiarę, nadzieję i miłość, darzył Cię wytrwałością i zapałem.

Zdobywaj szczyty, które tak ukochałeś- te zachwycające wzrok i wszystkie zmysły oraz te niewidoczne dla oka ludzkiego, a tak radujące Boga.

Dziękujemy

Rodziny Domowego Kościoła rejonu wieluńskiego.